روش های ارسال فروشگاه کارمیس

فروشگاه کارمیس با شرایط ارسال سریع‌ و ایمن، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.

سفارشات تهران :

سفارش های شهر تهران در کمتر از دو ساعت به دست مشتریان عزیز خواهد رسید. ارسال در تهران به صورت رایگان می باشد و توسط پیک فروشگاه انجام می شود و هیچ محدودیت مبلغ در سفارش نیز وجود ندارد.


سایر شهرستانها :


سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۵ روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه ثبت شوند، در همان روز سفارشات ارسال می شود. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۵ و یا روزهای جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش و ارسال خواهد شد.

سفارشات بسته به انتخاب مشتری در هنگام سفارش گذاری به دو شیوه زیر ارسال می گردد :


۱ – از طریق پست پیشتاز :
معمولا سفارشاتی که از طریق پست ارسال می شوند با توجه به شهرستان مقصد بین ۲ تا ۳ روز کاری تحویل داده خواهند شد. توجه فرمایید ارسال مرسولات از طریق پست دارای محدودیت های سایز و وزن بسته می باشد و در مواردی از طرف پست ، بسته پذیرش نمی شود و ناچارا باید به روش دوم ارسال گردد. توجه داشته باشید به محض تحویل سفارش به پست کد رهگیری برای شما از طریق پیامک اعلام خواهد شد. برای پیگیری سفارش خود در این روش میتوانید از سامانه رهگیری مرسولات شرکت ملی پست استفاده کنید.

۲ – از طریق تعاونی ترمینال اتوبوس : معمولا این سفارشات بصورت یکروزه به مشتری تحویل داده خواهد شد. در اینگونه روش ارسال ، بارنامه به ایمیل مشتری یا در صورت درخواست به واتساپ مشتری ارسال می گردد.


هزینه ارسال سفارشات :

هزینه‏ ارسال بسته به شرایط سفارش، محل تحویل و نوع ارسال متفاوت است و در فرم سبد خرید به آگاهی مشتریان می‏‌رسد. هزینه ارسال سفارشات تهران رایگان می باشد . سفارشات شهرستان که به دو صورت پست پیشتاز و تعاونی اتوبوس می باشد نیز در هنگام ثبت سفارش محاسبه می شود و از مشتری دریافت می گردد تا مشتریان هیچ گونه نگرانی بابت مبلغ حمل نداشته باشند و هنگام دریافت سفارش خود دیگر نیازی به پرداخت مبلغ نداشته باشند.