در فروشگاه کارمیس سعی شده است که شیوه های پرداخت متنوعی برای مشتریان گرامی ارائه گردد تا مشتریان بتوانند با توجه به شرایط خود شیوه مورد نظر را انتخاب کنند که در ذیل به آن اشاره شده است :

۱ – پرداخت در محل ( ویژه تهران )

در محل


برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، فرئشگاه کارمیس این امکان را برای مشتریان تهرانی فراهم آورده است که هزینه فاکتور سفارش را هنگام تحویل گرفتن ، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.

الف ) پرداخت از طریق دستگاه پوز سیار

ب ) پرداخت از طریق انتقال کارت به کارت به شماره کارت فروشگاه۲ – پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

پرداخت اینترنتی فروشگاه کارمیس


همگی کاربران فروشگاه کارمیس می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، ازطریق درگاه امن پرداخت اینترنتی در سایت با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.


۳- پرداخت کارت به کارت

کارت به کارت فروشگاه کارمیس


کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت فروشگاه کارمیس را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی فروشگاه کارمیس آسان‌تر و سریع‌تر است و پیشنهاد می شود که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.